MinuSpaa e-pood sai hoogu koroona-aja kodustest tegemistest. Suures spa ja heaoluteenuste igatuses sai segeks, et kehvadel aegadel tuleb ise leidlik olla ning sisustada olemine tegevustega, mis loovad heaolu ja rahuldustunnet.
Ka kodustes tingimustes saab oma spaarituaali tõeliseks naudinguks muuta!
MinuSpaa pehmed ja värvilised kodutekstiilid ja keha massaaži vahendid aitavad ka koduses vannitoas hubast keskkonda luua ja on ehk Sullegi inspiratsiooniks!
Juukseturbanid on asendamatud just pikema juukse kuivatamisel. Imades endasse suure koguse niiskust ja kuivatades juukseid tõhusalt kuid juuksesõbralikult, säästad ühtlasi föönitamisele kuluvat aega ja energiat. Lisaks on sellist turbanit kerge pähe sättida ja kinnitada nii, et see püsib vajadusel terve öö.
Saunaseelikud on praktilised ja kaunid nii koduseid iluprotseduure tehes kui ka saunapeol. Lisaks on need imepehmed tooted kergemad, mis teeb nende kaasavõtmise spaasse, randa või reisile palju mugavamaks. Komplekti kuulub iluprotseduuride tegemisel asendamatu ja kaunis peapael.
Kiirestikuivavad trenni -ja reisirätid on spetsiaalsest eriti õhukesest, samas üliimavast mikrofiiber materjalist. Mugavad trenni/reisile kaasa võtta, võtmata kotis palju ruumi.
Saunalinad pole mitte vaid silmale ilusad ja nahale pehmed, vaid kuivatavad Sind kiirelt, kuivades ka ise kordades kiiremini kui tavalised puuvillased saunalinad.

Näorullikute regulaarsel kasutamisel võime lubada, et nahk muutub pringimaks, jume säravamaks ja kortsud vähenevad, sest vereringe paranedes nahk elavneb silmnähtavalt. Loomulikult on püsivate tulemuste nimel vaja rullikut kasutada igapäevaselt! 
Kinkekomplekti saad kokku panna vastavalt enda soovile ja saadame kingitusena teele Sinu poolt valitud aadressil. Kõik erisoovid ja ettepanekud on teretulnud ja anname alati parima, et kellegi päeva killuke rõõmu tuua. Soovidest anna teada minuspaa@gmail.com  ja parem ikka piisava ajavaruga :)

Mõnusaid koduseid spaamomente!