Teetatervendus


 Vaimsel teel juhtub tihti, et ühel hetkel on liiga palju küsimusi ja vähe vastuseid. Teetaseansil aitab terapeut luua paremat kontakti oma kõrgema teadvusega, kus eksisteerib igale küsimusele ka vastus.

 Läbi Teetasageduse saab ümber programmeerida meie alateadvust ja elumustreid, mis praeguses, kiirelt muutuvas ajas, kedagi enam ei teeni.
Teetasagedusel saab eemaldada Sinu elust blokeeringuid ja uskumusi. Lisaks lapsepõlve taraumadele ja uskumustele, kanname tihti kaasas vanemate poolt pärandatut, ka kollektiivse teadvuse mustreid ning hingetasandi blokeeringuid.
Teetatasandil on võimalik eemaldada ja lahustada väga sügavaid blokke ja traumasid. Samuti on võimalik leevendada ja parandada füüsilisi probleeme.

 Samas võib Teetasagedusel kogeda ka lihtsalt mõnusat meditatsioonitaolist rännakut mis suurendab isiklikku elujõudu ja toetab loomingut.
Usun, et see tehnika on piiritute võimalustega, julge ja oska vaid Looja käest iseenda jaoks parimaid lahendusi küsida.

 Vastused on meie sees alati olemas. Usaldamata omaenda sisehäält ja sügavamat teadmist, mis on alati valmis meid juhtima, jäämegi ekslema.

 Teetatervendust praktiseerin praegu igapäevaselt ja soovin seda tehnikat,  ka läbi teiste inimeste protsesside, veelgi sügavamalt tundma õppida.
Tunnetan järjest enam, et minu (elu)kogemusest võib ka teistele kasu olla. Usun, et suudan täna toetada ka Sinu Väe otsingut läbi Teeta sageduse. Teetatervendust teen Tallinnas kontaktselt või soovi korral ka videokõnena. Seansi pikkus on tavaliselt 1,5-2h.
Aega ja kohta saame täpsustada meilitsi minuspaa@gmail.com või telefonil 5151159
TRIINU


Minust:
 Olen tänaseks kahe teismelise ema, mis annab igapäevaselt väljakutseid nii psühholoogia kui suhtekorraldus-maastikul :)
Lapsed on kindlasti minu kõige suuremad õpetajad ja motivaatorid, laste toetamine ja kuulamine on minu suur kirg ja kutse selles elus.  
 Siiani olen end teostanud ilumaailmas, mis oli kutsumus juba lapsepõlvest peale. Sealt pärineb ka suur klienditöö pagas.
 Reisikirg on samuti olnud mu teejuht ja teraapia juba teismelisest peale, viinud mind nii seiklema kui ka nautima väga erinevaid paiku maailmas.

 Olen alati otsinud just mulle sobivaid tehnikaid ja oskusi omaenda väe ja tasakaalu suurendamiseks ja igapäevaellu integreerimiseks. Jõudes Teeta tervenduseni, tuli selge äratundmine ja teadmine, et praegusel eluhetkel, Teeta sagedust igapäevaselt teadlikult oma elus rakendades, olen iseendaga paremas kontaktis ja saan läbi enese kogemuse aidata ja juhatada ka teisi. See äratundmine oli tõesti võimas kogemus.

 Ma ei seo end ühegi religiooni ega filosoofiaga. Tunnetan aina selgemalt, kes või mis minuga resoneerub ja millele oma energiat ja väge siin elus kulutada soovin. Ma ei nõiu ega lahenda kellegi teise probleeme.

 Teeta seansil kasutan tunnetusele vastavalt erinevaid tehnikaid, ka metafoorikaarte. Seegi on lihtne ja võimas vahend meie alatedvuse ja traumadega suhtlemiseks, oma elumustrite, suhete ja seoste mõistmiseks ning pusade lahtiharutamiseks.


Olen osalenud oma erialaste koolituste kõrvalt veel:

MI massaazikooli klassikalise massaaži baaskoolitusel
Kristalli reiki kursusel Sisemise Tarkuse koolis Universus
Liblikmassaaži koolitusel Põlistarkuse ja Rahvaravi koolis
Teetatervendus baas ja edasijõudnute koolitusel
Töö metafoorikaartidega praktilises psühholoogias
Bioenergeetilise Psühholoogia kooli intensiiv-suvekursusel Bioenergeetilises tervendamises